Dostawa

Formy i czas dostawy ustalane są indywidualnie przez handmaderki i są widoczne przy każdym produkcie w sekcji Dostawa. Najczęstsze dostępne formy dostawy to: paczka pocztowa, przesyłka kurierska i Paczkomaty
Inpost. Jeżeli któraś z opcji dostawy jest niedostępna, zwróć się z pytaniem do sprzedawcy lub do nas o umożliwienie wysyłki inną formą. Na pewno znajdziemy rozwiązanie 🙂

Portal Handmaderki.pl nie oferuje wysyłki za pobraniem. Wysokość opłaty za dostawę ustalana jest przez sprzedawców, portal nie dolicza do przesyłki żadnych dodatkowych opłat. Składając zamówienie od różnych twórców otrzymasz je w odrębnych przesyłkach. O wysyłce zamówienia poinformujemy Cię wiadomością e-mail.

Dla bezpieczeństwa przesyłek korzystamy jedynie ze sprawdzonych firm kurierskich. Pamiętaj, że wybrane rękodzieło często musi zostać dla Ciebie stworzone, więc czas realizacji jest dłuższy niż w przypadku zwykłych sklepów. Dokładamy wszelkich starań, aby był on jak najkrótszy. Daj znać jeśli potrzebujesz wybraną rzecz szybciej, postaramy się przyśpieszyć realizację!

Metody płatności

Oferujemy wiele bezpiecznych metod płatności z wykorzystaniem pośrednika płatności Tpay. W ramach systemu masz do dyspozycji płatność: Blikiem, przelewem lub kartą płatniczą. Jeśli chcesz, możesz również zapłacić przelewem bankowym na nasze konto.Twój spokój jest dla nas ważny. Gwarantujemy całkowite bezpieczeństwo Twoich danych. Gdy korzystasz z portalu, są one przesyłane w zaszyfrowanej postaci, a dostęp do nich ma
minimalna liczba pracowników – niezbędna do obsługi płatności. Więcej o tym w polityce prywatności.

Zwrot

Jeżeli produkt nie był wykonywany na indywidualne zamówienie, możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od daty otrzymania zamówienia. Od chwili zgłoszenia woli zwrotu masz kolejne 14 dni na odesłanie towaru. Aby dokonać zwrotu produktu wystarczy napisać do nas wiadomość e-mail na adres: biuro@handmaderki.pl oraz załączyć informacje dotyczące zamówienia:
• Twoje imię i nazwisko,
• numer zamówienia,
• jeżeli płatność została zlecona samodzielnie z konta bankowego (a nie szybkim przelewem Tpay), podaj nr konta bankowego, na które ma zostać dokonany zwrot.
Zwrot wpłaty jest wykonywany po potwierdzeniu otrzymania przesyłki przez sprzedającego

Rachunek

Paragon za zamówienie dołączany jest przez sprzedawcę do przesyłki. Jeśli chcesz otrzymać fakturę, napisz to w uwagach do zamówienia podczas jego składania.

Wysyłka za granicę

Jeśli mieszkasz za granicą to nic straconego, chętnie wyślemy do Ciebie naszą paczkę! Skontaktuj się z nami a określimy koszt wysyłki i sfinalizujemy zamówienie!

Niedostarczone paczki

Zależy nam, abyś jak najszybciej cieszyła się zamówionym rękodziełem. Jeśli kurier nie zastanie Cię w domu, spróbuje skontaktować się telefonicznie i umówić na dostawę lub po prostu spróbuje dostarczyć ją ponownie kolejnego dnia. Jeśli paczka nadal nie zostanie dostarczona, kurier pozostawi ją w niedalekim punkcie odbioru, gdzie będzie na Ciebie czekać przez kilka dni. W przypadku paczkomatów po dostarczeniu paczka czeka na odbiór przez 48 godzin. Po upływie tego czasu kurier przekaże ją do punktu odbioru, gdzie będzie na Ciebie czekać jeszcze przez 3 dni.