Sprzedawaj swoje rękodzieło na handmaderki.pl

Jesteś rękodzielniczą? Tworzysz piękne i niepowtarzalne przedmioty? Handmaderki to idealne miejsce dla Ciebie! Dołącz do nas, a pomożemy Ci w sprzedaży Twojego rękodzieła. Dzięki naszym działaniom dotrzesz do szerokiego grona klientów oraz staniesz się częścią społeczności wspaniałych kobiet, które kochają to co robią i zarabiają na tym. Zajmiemy się reklamą i marketingiem aby zwiększyć Twoją sprzedaż podczas gdy Ty będziesz mogła skupić się na swoim rękodziele zamiast myśleć o tym jak działają reklamy i co ulepszyć w swoim sklepie.

Darmowa rejestracja i prowadzenie sklepu

0zł za dodawanie produktów

Brak ukrytych opłat poza prowizją od sprzedaży

Nie musisz mieć firmy aby sprzedawać

Bezpłatnie reklamujemy Twoje produkty

Otrzymasz wsparcie od nas i naszej społeczności

Jakie są koszty prowadzenia sklepu na handmaderki.pl

Za dołączenie, zarejestrowanie swojego konta, wystawienie produktów oraz prowadzenie sklepu nie ponosisz żadnych kosztów. Naszym wynagrodzeniem jest jedynie prowizja pobierana w momencie sprzedaży. Aby zaprezentować Wasze produkty jak najszerszemu gronu zainteresowanych klientów, prowadzimy różnorodne kampanie marketingowe. Marketing internetowy jest wielokierunkowym działaniem i finansowanie go jest bardzo kosztowne. Twoja prowizja, którą pobieramy po sprzedaży, finansuje te działania. W tym układzie otrzymujemy wynagrodzenie wyłącznie za efekty naszej pracy, a Ty nie ponosisz żadnych kosztów jeśli nie ma efektów.

Czy muszę mieć działalność gospodarczą aby sprzedawać swoje rękodzieło?

Nie musisz rejestrować działalności gospodarczej aby do nas dołączyć. Wystarczy, że prowadzisz działalność nierejestrowaną. Nie wiesz jeszcze co to? Czytaj uważnie! Według nowego prawa możesz prowadzić działalność bez rejestracji firmy, ale warunkiem jest nieprzekroczenie miesięcznych przychodów w wysokości 50% minimalnego wynagrodzenia. Obecnie jest to 2800 zł brutto, a więc bez zakładania firmy możesz zarobić do 1400 zł brutto miesięcznie. Wystarczy zapisywać swoją sprzedaż zapłacić od niej podatek dochodowy składając roczne zeznanie podatkowe.

Kiedy otrzymam pieniądze za sprzedane produkty

Sprzedaż z danego miesiąca rozliczana jest do 10 dnia kolejnego miesiąca. Jeśli więc Twój pierwszy produkt zostanie zaakceptowany na przykład w czerwcu to pieniądze z jego sprzedaży w czerwcu otrzymasz do 10 lipca.

Jak zacząć sprzedawać rękodzieło?

Na stronie głównej naszego sklepu znajdziesz przycisk „Zostań Handmaderką”. Po tym zostaniesz przeniesiona do formularza rejestracji. Wypełnij wszystkie wymagane pola, dodaj kilka zdjęć swoich produktów i zatwierdź. W ciągu kilku dni roboczych zweryfikujemy Twoje dane i otrzymasz od nas odpowiedź. Po zaakceptowaniu sklepu wypełnij swoje dane, dodaj logo, adres, numer konta bankowego i NIP (jeśli go masz). Pamiętaj też o uzupełnieniu metod wysyłki i kosztu wysyłki. Informacje jak to zrobić znajdziesz w bazie wiedzy. Jeśli masz z czymś problem nie wahaj się i napisz do nas na biuro@handmaderki.pl lub w mediach społecznościowych. Staramy się odpisywać najszybciej jak to możliwe.

Jak dodawać produkty?

Jeśli Twój sklep w naszym serwisie został zaakceptowany, otrzymasz od nas wiadomość z linkiem do logowania. Po zalogowaniu do strony Twojego sklepu, w panelu z lewej strony kliknij na „Produkty” i dalej na „Dodaj”. Po wypełnieniu szczegółów kliknij „Wyślij”. Produkt trafi do akceptacji. Sprawdzimy czy został poprawnie przypisany do kategorii, czy masz ustawione metody dostawy, czy tekst jest poprawnie sformatowany, itp. Po weryfikacji otrzymasz od nas informację o opublikowaniu produktu w naszym sklepie. Możesz dodać tyle produktów ile tylko chcesz!

Co mogę zrobić jeśli produkt został odrzucony?

Może być wiele powodów, dla których produkt nie został zaakceptowany. O powodach odrzucenia zostaniesz przez nas poinformowana w wiadomości email. Spokojnie – wszystko można poprawić i produkt zostanie ponownie sprawdzony 🙂

W jaki sposób moje produkty będą reklamowane?

Nasz serwis reklamowany jest na różne sposoby. Poza oczywistymi kanałami na których prezentujemy przedmioty czyli strona www i social media prowadzimy kampanie reklamowe w google, social mediach czy na różnych portalach i sieciach reklamowych. Dbamy o odpowiednie pozycjonowanie sklepu i produktów oraz prowadzimy różne kampanie marketingowe aby przyciągnąć do naszej strony jak najwięcej klientów!

Zapisz się na newsletter